• 0542 684 90 30
  • Eti Mah. Birecik Sok. Gazi İş Merkezi 1/64 Maltepe / ANKARA

PRODÜKSİYONA YÖNELİK HER KONUDA ANAHTAR TESLİM HİZMET

TANITIM FİLMİ ÇEKİMİ

Firmanızı, ürün veya hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtma yöntemlerinin başında tanıtım filmleri gelir. Tanıtım filmleri hem göze ve kulağa hitap ederek etkinlik sağlar, hem de markanıza prestij kazandırır. Günümüzde tanıtım filmleri firmaların web sayfalarından, sosyal medya uygulamalarına, fuar çalışmalarından, satış toplantılarına uzaman geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Daha Fazlası...
REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ

Televizyon mecrası, en etkili reklam alanlarından birisidir. Ancak televizyon reklamcılığından verim almak için öncelikle yayınlatacağınız reklam filminin etkili bir şekilde hazırlanmış olması gerekir. Senaryosundan, çekimine, kurgusundan, montajına profesyonel bir ekip tarafından çekilen reklam filmi, markanızın akıllarda yer etmesini, satışlarının artmasını sağlayacaktır.

Daha Fazlası...
SESLENDİRME & DUBLAJ

Bir prodüksiyonun etkili olmasında ona ses veren seslendirmenin etkisi çok büyüktür. www.tanitimfilmiankara.net olarak geniş seslendirmen kadromuzla prodüksiyonlarınıza güç verecek geniş ses castingini sizlere sunmaktayız. Ses rengi ve okuma biçimiyle çekiminizi destekleyen seslendirmelerimiz, reklam ve tanıtım filmlerimizin çok daha etkin olmasını sağlayacaktır.

Daha Fazlası...
EKİPMAN KİRALAMA

Prodüksiyonlarımızda kullanılmak üzere yeni nesil dijital sinema kamera ekipmanı için kiralama hizmeti sunmaktayız. Kamera, lensler, aksesuarlar, ses ve ışık ekipmanlarımızla geniş yelpazede, gerektiğinde son derece deneyimli ekip ve teknisyen ekibimizle, sorunsuz işler için sizleri bekliyoruz

Daha Fazlası...

MANİFESTOMUZ

Tüm işlerimizi nitelikli işçilik, profesyonel süreç yönetimi ve rekabetçi fiyat politikası ile yürütmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti, yeni projelerimizdeki sunacağımız standartın en büyük teminatıdır.

SAĞLADIĞIMIZ FAYDALAR

Tanıtım Filmi Ankara olarak tanıtım filmi ve reklam filmi prodüksiyonlarında müşterilerimize avantajlar sağlamaktayız. Bunların en başında nitelikli ve doğru içerikli filmin hazırlanması gelmektedir.

İkinci olarak bizler sonuç kadar, süreç yönetimi konusunda da iddialıyız. Çekim sürecinde planlama, zamanlama ve koordinasyon konusundaki hassasiyetimiz, birlikte çalıştığımız sürece firmanıza önemli bir konfor sağlayacaktır.

Ekibimizin profesyonelliğini bu süreçte her daim hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca ücretlendirme ve ödeme noktasında sağladığımız avantajlar ile sektörde iddialı bir duruşumuz vardır. Bu nedenle tüm projeleriniz için bizden de mutlaka fiyat teklif almanızı öneririz.

NİTELİKLİ PRODÜKSİYONLAR

Sizi tanıtacak en nitelikli prodüksiyonlar alanında uzman senarist, yönetmen ve kurgucularımızdan oluşan ekibimizin elinden çıkacaktır.

PROFESYONEL SÜREÇ YÖNETİMİ

Zamanlama, planlama, koordinasyon konusundaki hassasiyetimiz çalıştığımız tüm paydaşlarımızda müşteri memnuniyeti sağlamamıza neden olmuştur.

UYGUN FİYATLAR

Rekabetçi fiyat politikamız ile projelerinize vereceğimiz teklifler her daim uygun fiyat- performans dengesini maksimum seviyede sağlayacaktır.